zdenny jr.
* 20.7.2003, † 19.7.2004

Úvodní strana | O stránkách, novinky | Odkazy | Návštěvní kniha | Kontakt

O stránkách, novinky

Aby nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním, musím napsat pár slov o tom, proč a jak vlastně tyto stránky vznikly. Nehodlám si z nikým vyřizovat osobní účty, pro tyto účely jsou určitě vhodnější nástroje než internet, třeba takový Sa-58 :) Berte to třeba tak, že se s tím každý vyrovnáváme po svém – někdo zvolí psychiatra, a jiný se po večerech patlá s HTML ... A pokud moje bláboly nasměrují (budoucí) rodiče do jiné nemocnice než té přerovské, bude to příjemný bonus.

Historie stránek

Úplně na začátku, tedy po synkově narození, jsem na ně (tehdy ještě na krapet odlišné adrese) umístil první fotografie a odkazy na ně posílal kamarádům a známým, protože netiketa, a v této podobě vydržely skoro celý rok.

K první změně tak došlo až v okamžiku, kdy malý upadl do kómatu, původní fotografie jsem přesunul na podstránku, a na úvodní straně zůstala jenom ta úplně poslední, počitadlo dní v kómatu a varovný text.

Poslední změnou na dlouhou dobu pak zůstalo odstranění počitadla a připsání data úmrtí.

Současnost

Dlouhou dobu jsem cítil, že bych do toho měl hrábnout, jenže pořád mi ta ně nějak nezbýval čas, chuť a hlavně síla. Začátkem letošního roku jsem dělal změny v organizaci virtuálů na serveru kvůli spuštění bloku, tedy weblogu, a tehdy jsem si řekl, že by to možná šlo. A posledním impulsem byl článek v regionálním goebelsovi, kde paní exprimářka opět pěje ódy na svoje podřízené, oddělení a v podstatě celou starou katovnu. Tahle paní vypouštěla z úst i jiné perly, musím si dát ještě práci a dát je do odkazů.

Tak, a teď do mě, k dispozici máte nově i knihu návštěv.

zdenny, 19.2.2007